Национален състезател по джудо към Българската Федерация по Джудо, с президент Г-н Иван Михалев, спечели днес титлата "Най-добър състезател".
Това стана в едно от най-престижните вътрешни първенства на Япония, информират от ПРофайл.
Без нито една загуба Даниел Дичев грабна приза, който в цялата история в меката на джудото досега е печелен само от още двама чужденци - от американски и сръбски джудисти!
Това е изключително постижение, както за самия Дичев, така и за нашата федерация по джудо, допълват още от ПРофайл.
Припомняме, че на нашите национали през месец август им предстои Световен Турнир по джудо в Будапеща.