От 9 до 11 юни в спортната зала на ПУ "Паисий Хилендарски" ще се проведе 4-ти Международен турнир по художествена гимнастика "Тракия къп" и приз Мария Петрова.
Тази година освен 23 български клуба, участие са заявили отгобри от Русия, Сърбия, Финландия, Израел, Молдова, Гърция, Англия, Индия, Босна и Херцеговина и Испания.

Турнирът се организира от пловдивския спортен клуб по художествена гимнастика "Тракия" с любезното съдействие на Българската федерация по художествена гимнастика и финансовата подкрепа на Община Пловдив.

Входът за всички желаещи да наблюдават спортната надпревара на грациите е свободен.

ПРОГРАМА:
09.06.2017 год. /петък/
12.00ч. - 16.00ч. - състезание - ансамбли

10.06.2017 год. /събота/
9.00ч. - 12.30ч. - индивидуален многобой - деца
13.00ч. - официално откриване на турнира
14.00ч. - 19.30ч. - индивидуален многобой - девойки старша възраст

11.06.2017 год. /неделя/
9.00ч. - 12.30ч. - индивидуален многобой - девойки младша възраст
13.30ч. - 17.00ч. - индивидуален многобой - жени