Ръководството на ПФК "Берое" постигна споразумение относно треньорския щаб, който ще води отбора от следващия сезон на Първа професионална лига. Начело на тима като старши треньор ще застане Александър Томаш. Негови помощници ще бъдат Константин Мирчев и Тодор Кючуков. Досега тримата бяха във Верея.

Щабът ще бъде представен официално и ще даде своята първа пресконференция пред медиите на старта на лятната подготовка на тима, която ще бъде 8 юни.

До тази дата никой от новите треньори или представител на ръководството на "Берое" няма да дава изявления, свързани с назначенията!

Днес стана ясно, че договорите на играчите Иво Иванов, Венцислав Василев, Атанас Зехиров и Евртон Джилио - Том няма да бъдат продължени.