За девета поредна година в Пловдив ще се проведе футболен мач между студенти медици от МУ - Пловдив и техни преподаватели - пловдивски лeкари. Футболната среща е с начален час 17:00 утре, 9 май, в Младежки център на Гребния канал.

Сред медиците с изявени футболни умения са проф. д-р Федя Николов - началник на Клиниката по кардиология на УМБАЛ "Свети Георги", доц. д-р Владимир Андонов от Клиниката по гастроентерология на УМБАЛ "Каспела" и д-р Данаил Митковски от Клиниката по детска хирургия на УМБАЛ "Свети Георги".