Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров - Белия призна, че отборът е играл слабо при поражението от Монтана с 1:2.
Ето какво заяви Белия след края на срещата в Ловеч:
"Бяхме разконцентрирани в крайната защита. За първи път от Нова година насам видях такова поведение в отбрана. Винаги има повод за притеснения, когато губим. Днес липсваше головият пас и головият удар. Нашата група е много завързана и нищо не е сигурно до последния момент".
Николай Киров