Отборът на Ботев замина за София, където в събота от 17:30 часа гостува на Славия в двубой от третия плейофен кръг в Първа лига (втора осмица).
Днес следобед жълто-черните проведоха тренировка на клубната база в Коматево, а след нея група от 17 футболисти отпътува за столицата, където отборът ще бъде на лагер.
От разширения състав за двубоя отпадна наказаният за една среща нападател Фернандо Виана, а треньорският щаб реши да не включва в групата друг състезател на мястото на бразилеца.
Срещата на стадион "Васил Левски" пропуска и Крум Стоянов, който продължава да лекува травма в адуктора.
Ето групата на Ботев:
Георги Георгиев, Иван Чворович, Цветомир Панов, Лазар Марин, Радослав Терзиев, Виктор Генев, Кристиан Димитров, Лъчезар Балтанов, Серкан Юсеин, Меледже Омнибес, Тодор Неделев, Фелипе Бризола, Антонио Вутов, Милко Георгиев, Омар Косоко, Радослав Апостолов, Борис Тютюков.
Фернандо Виана
Крум Стоянов
Георги Георгиев
Иван Чворович
Лазар Марин
Радослав Терзиев
Виктор Генев
Лъчезар Балтанов
Серкан Юсеин
Меледже
Тодор Неделев
Антонио Вутов
Милко Георгиев
Омар Косоко