Най-добрата наша тенисистка Цветана Пиронкова отново си е у дома. Чаровната пловдивчанка публикува любопитна снимка в личния си профил в Инстаграм.

Цвети е седнала на Сахат тепе, а в далечината се виждат други две от тепетата на Пловдив - Бунарджика и Младежкия хълм.

"Добре дошла вкъщи", каза майка ми. Това написа Пиронкова към въпросната снимка.