Пловдивчанинът Димитър Кузманов - Мико сложи край на участието си в тенис турнира в турския курорт Анталия, който е с награден фонд 15 000 долара, провери Plovdiv24.bg.
Националът на България за "Купа Дейвис" загуби на четвъртфинал от поставения под №4 в основната схема Иван Неделко от Русия с 1:6, 1:6. Двубоят приключи за 65 минути.
Мико вкара слаб процент първи сервис, което позволи на съперника му да го пробие цели 6 пъти. От двата спечелени гейма за пловдивчанина пък единият бе при сервиране на неделко.
Така Димитър Кузманов приключва седмицата с 2 точки за световната ранглиста и 438 долара от наградния фонд.
Димитър Кузманов