Старши треньорът на Локомотив Едуард Ераносян определи група от 18 футболисти за предстоящия домакински мач с Нефтохимик (Бургас).
Двубоят е утре (25.02) от 13:00 часа на Лаута.
Както Plovdiv24.bg първи съобщи, заради наказание мача пропускат Пламен Крумов, Павел Виданов и Ванчо Траянов. Отпада и контузилият се в Стара Загора Кирил Котев.
В групата на черно-белите обаче се завръща Пауло Серджо. Португалецът се контузи в началото на май 2016 година по време на мача с Левски, спечелен от Локо на Герена с 3:2. Впоследствие той претърпя операция на скъсани кръстни връзки в коляното и досега се възстановяваше.
В разширения състав на Локо е и 15-годишният Ияд Хамуд, който не бе в групата за предишния двубой срещу Верея.
Ето на кои 18 футболисти ще разчита Едуард Ераносян утре:
Ясин Ел Харуби, Илко Пиргов, Димитър Везалов, Александър Тунчев, Иван Горанов, Гилерме де Соуза - Шоко, Роберт Петров, Мигел Луке, Стефан Йефтоски, Ияд Хамуд, Пауло Серджо, Парвиз Умарбаев, Веселин Марчев, Дани Кики, Димо Бакалов, Димитър Велковски, Дино Мартинович, Мартин Камбуров.
Едуард Ераносян
Пауло Серджо
Харуби
Илко Пиргов
Димитър Везалов
Александър Тунчев
Иван Горанов
Мигел Луке
Ияд Хамуд
Веселин Марчев
Дани Кики
Димитър Велковски
Мартин Камбуров
Кирил Котев