Двама бивши футболисти на Локо (Пд) бяха освободени от втородивизионния ПФК Банско. Става въпрос за халфовете Петър Лазаров и Ели Маркес.
Петър Лазаров, който преди години бе привлечен на Лаута по настояване на Ясен Петров, ще заиграе в отбора на Царско село. Ели Маркес пък се завръща в родината си Бразилия.
Изгониха от Банско двама бивши "смърфове"
© Plovdiv24.bg
Ясен Петров