Собственикът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски имаше тежък разговор снощи с 50-ина привърженици на тима, които бяха крайно разочаровани от представянето на играчите в мача срещу Локо (ГО).
Клубният бос ще обмисля днес два варианта за нов треньор на отбора след оставката на Илиан Илиев.
"Ако трябва, аз ще водя тренировката", заяви Христо Крушарски при напускането си на Лаута снощи.
Крушарски: Ако трябва, аз ще водя тренировката
© Plovdiv24.bg
Христо Крушарски
Илиан Илиев