Павел Виданов с първи гол за Локо
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:41 / 12.10.2016Коментари (0)3396
Павел Виданов отбеляза първия си гол с екипа на Локо
Локомотив (Пд) победи втородивизионния Левски (Карлово) с 3:0 в контрола, която се игра на стадиона в село Белозем. Точни за черно-белите бяха Павел Виданов (8), Дани Кики (20) и Бирсент Карагарен (80).

Резултатът бе открит още в 8-ата минута след индивидуален рейд на най-новото попълнение в отбора Павел Виданов. Защитникът напредна по десния фланг и навлизайки в пеналта шутира мощно в мрежата зад вратаря на Левски. Това бе първо попадение на бившия национал с екипа на Локо.

В 20-ата минута капитанът Мартин Камбуров финтира двама противникови играчи и от границата на наказателното поле отправи силен удар. Вратарят изби, но при добавката Дани Кики засече с глава от 2-3 метра за 2:0.

След почивката треньорът Илиан Илиев пусна на терена изцяло нов състав, а темпото на игра леко спадна. На два пъти Симеон Райков излизаше на стрелкова позиция, но ударите му минаваха покрай гредите в аут.

Десет минути преди края Бирсент Карагарен изненада вратаря на карловци, фиксирайки окончателното 3:0. Това стана след разбъркване в наказателното поле, при което Аймен Суда чукна топката към Карагарен и той шутира от 10-ина метра.