Представителният отбор на Локомотив Пловдив започна подготовката си за предстоящия мач с Левски.

Двубоят е от втория кръг на ,,Първа Лига'' и ще се играе на Лаута в неделя (7.08) от 19:00 часа.

Всички футболисти бяха на разположение на Илиан Илиев за днешната тренировка, която се проведе на стадион Векта.

Заниманието изгледа и легендата на клуба Христо Бонев.