Португалецът в Локо (Пд) Пауло Серджо призна, че е впечатлен от публиката на черно-белите.
Plovdiv24.bg припомня, че халфът, който е юноша на гранда Бенфика, вкара първия си гол за Локо в мача срещу Славия (3:1).
"Радвам се, че играя за такъв голям клуб. Щастлив съм тук и смятам, че тук мога да се развивам. Радвам се, че вкарах първия си гол с екипа на Локомотив. Това е първият ми гол от 8 месеца насам, защото 7 месеца отсъствах от терените", заяви Серджо пред клубния сайт.
"Победата над Славия ни вдъхна нужното самочувствие за предстоящите двубои с Берое и Ботев. Вярвам, че ще имаме сили да постигнем 2 победи. Впечатлен съм от публиката на Локомотив, те подкрепят и следват отбора навсякъде", допълни още португалецът.
Португалецът в Локо: Радвам се, че играя за такъв голям клуб
© Plovdiv24.bg