Титулярният ляв краен бранител на Ботев Лазар Марин ще пропусне домакинството на своя тим срещу Монтана от 11-ия кръг на А група. 
Марин, вчера си изкара пети жълт картон срещу Левски, което автоматично ще го извади за неделния мач срещу новака. Най-вероятно вместо него в стартовите 11 за "жълто-черните" ще започне Филип Филипов
Други кадрови проблеми треньорът Ермин Шиляк няма. Днес "канарчетата" проведоха възстановително занимание след двубоя на "Герена", а след него отборът бе пуснат в почивка до четвъртък, когато "жълто-черните" ще стартират подготовката си за мача срещу Монтана.