Управителният съвет на сдружение "Обединение за Локомотив" ще проведе свое регулярно заседание във вторник, съобщава "7 дни спорт". 
На него шефовете ще бистрят текущите въпроси, свързани с клуба, които трябва да се разрешат. Едно от нещата, които ще се обсъждат на сбирката, е дали за футболистите да бъдат осигурени премии за равенството с Ботев в Битката за Пловдив на Коматево, завършила 1:1. 
Решението за стимулиране на играчите за хикса срещу градския съперник ще бъде взето от управителния съвет на сдружението, което държи мажоритарния дял акции.