В Локомотив вчера отново се раздаваха пари. От ръководството на "черно-белите" спазиха обещанието си през тази седмица да изплатят по една от дължимите заплати на служителите в клуба, както и на спортно-техническия щаб. Треньорите и служителите вчера получиха месечните си възнаграждения за април. 
Ръководството на "черно-белите" е изготвило погасителен план, според който постепенно в най-кратки срокове да бъдат изчистени всички дължими суми към подопечните им в клуба. 
Междувременно на футболистите е обещана сериозна премия, ако успеят да победят Славия при визитата си на "белите" на старта на първенството.

Източник: в. "7 дни спорт"