Футболистите на Локомотив ще побучат премии за победата над Хасково (4:0), разбра Plovdiv24.bg. Трите точки срещу последния в класирането осигуриха оставането на "смърфовете" в елита и догодина.
Парите се обещани от член на новото сдружение "Обединение на Локомотив", научи още наш репортер. 
Иначе двубоя тази вечер беше изгледан от новия шеф на "черно-белите" Николай Неделчев и Константин Думанов, който се очаква да поеме оперативната власт на "Лаута".