Ръководството на Локомотив в момента се е събрало на спешна сбирка на стадион "Локомотив", научи Plovdiv24.bg.
Причината за това е свързана с Димитър Димитров-Херо. Предстои да бъде взето решение дали от "Лаута" да поканят бургазлията да поема отбора или да оставят Христо Колев-Бащата начело на тима.
Както по-рано вече писахме Херо е готов да помогне на "смърфовете" за оставането му в елита и през следващия сезон.
Спешна сбирка на "Лаута" - в момента решават за Херо
© Plovdiv24.bg
Димитър Димитров