За по-малко от час феновете на Ботев изкупиха абсолютно всички билети за неделния мач с ЦСКА, похвалиха се от клуба. 
"Жълто-черните" привърженици извиха опашка пред клубния фен-магазин от ранни зори, за да могат да се сдобият с ценните хартийки.

Капацитетът на трибуните на клубната база в "Коматево" обаче е крайно недостатъчен да събере всички "канари", които искат да подкрепят отбора в неделя.

Двубоят Ботев - ЦСКА е в неделя от 15:30ч.