Локомотив продължи с добрите изяви при Бащата
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:18 / 02.11.2014Коментари (50)10704
Локомотив победи с 1:0 у дома Хасково в мач от 14-ия кръг на "А" група. Успехът на "черно-белите" на стадион "Локомотив" в парк "Лаута" дойде трудно, а пък гостите завършиха двубоя с десет човека след два жълти картона на Димитър Алексиев. Това обаче се случи в края на двубоя и като цяло не повлия на изхода на срещата.

Иначе съставът на Христо Колев-Бащата игра по-добре през първото полувреме и именно тогава беше изкован и важния успех след попадение на Бирсент Карагарен в 4-ата минута.

През втората част заковалия се на последната позиция тим на Хасково изравниха играта и успяха да създадат няколко хубави положение, които за радост на дошлите да подкрепят своите любимци привърженици на "смърфовете" не успяха да влезнат във вратата на Йордан Господинов.

Така добрите игри на Локомотив продължиха и след този кръг. След смяната на Неделчо Матушев с Христо Колев-Бащата пловдивчани записаха 3 победи и равенство в първенството, което го отреждат на 9-то място с 16 точки. Хасково е последен с едва 4 пункта.

В следващия кръг отборът на Локомотив гостува на шампиона Лудогорец, докато Хасково домакинства на лидера ЦСКА.

Локо - Хасково 1:0
1:0 Карагарен 4'