След разгрома над Металик Сопот с 5:0, малките "смърфове" взеха скалпа не на кой да е, а на връстниците си от Левски (София). Това се случи на втория ден от турнира в Сопот, спонсориран и организиран на високо ниво от шведската компания SKF.

Локомотив изигра равностоен мач срещу столичани, като в последните десетина минути показаха невероятно мъжество и характер, като настъпиха здраво към вратата на представителите от една от най-добрите школи в България.

Така възпитаниците на треньора Васил Ангелов запазиха първото си място в групата с пълен актив от 6 точки.

На второ място с 4 точки е другият пловдивски тим - Ботев, който разгроми Металик със 7:1.

Днес е дербито между Локо и Ботев, което ще определи и победителя в потока, който ще играе в големия финал.