Ботев ще пусне 7200 билета за дербито с Локомотив, като 1200 ще бъдат за привържениците на "смърфовете". Битката за Пловдив ще се играе на стадион "Васил Левски" в неделя от 14:00 часа. 
Бултрасите ще бъдат разположени на сектор "Г", докато привържениците на "черно-белите" ще заемат местата в сектор "Б". 
"Сезон­ните карти за домакинствата ще важат. Имаме над 1500 души с такива. Дано няма сблъсъци по магистралата", коментираха от управата на "канарче­тата".