Спортните новини: Днес (2) | Вчера (27)
Камбуров: Победата щеше да приляга повече на Локо
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:24 / 08.12.2013Коментари (19)3364
"Времето бе доста тежко и беше ясно, че този мач ще бъде борба. Изпуснахме през първото полувреме да вкараме гол. Не мисля, че Ботев показа някаква игра. Ние може да съжаляваме повече за победата, защото щеше да ни приляга повече, коментира нападателя на Локомотив Мартин Камбуров след равенството с Ботев (0:0).

"Николай Йорданов е толкова години във футбола, не знам от какво го е страх толкова", каза още стрелецът на "смърфовете".

-1

нйамаше ден днес ....иначе на Марлйо садийата тогава щеше да му е виновен..хаиде замалчете йалтурци днес се видйа кои е по- добар...а това с поливането на терените ами гледаите мачовете на Барцелона или Реал И там поливат терените преди мач...ама сигурно в вас нйамате западна телевизийа ...?
-2

Статистиката за броя на нарушенията през първото полувреме беше 9 извършен от Локо срещу 18 извършени от Ботев. Вероятно заради терена?! Или вятъра?! :) Удари във вратата за мача - 6 за Локо срещу 2 за Ботев. Хмммм... Тази "умишлено създадена" кал правила чудеса!... :)
на 08.12.2013 г.
0

Що наводнихте терена , бе ,аграри столипиновски ?
0

Ей свиленградски мангал, играхте анти-футбол, а ония пенсионери тъча и електричката се гмуркаха като професионални водолази!
-3

Да Марто но тзи удар в ръцете на вратаря реши мача.Пак ще имаш възможност Марто и пак ще има 4-0 с хеттрик
0

На някой го беше страх от дербито и затова пика на терена преди мача. Затова по-добре не говори за страх - ставаш още по-смешен
0

Камбур , кажи какво ти каза съдията ! :-) :-)

Момчета, не сме приключили още! У дома трябва да играем още по-добре!
Чико: Преди финала на 15 май фенове на Ботев ми показваха по 4-5 пръста, но тогава затворихме устите на половин Пловдив
След 1:8 от Септември, юношите на Ботев паднаха и от Славия
Легендарен отбор от Бундеслигата следи играч на Локо! От "Лаута" искат 3 млн. евро