Двамата треньори бяха по-скоро недоволни след поделените точки след дербито между Локо и Ботев. Ето какво споделиха те:
Сашо Станков: Резултатът не е справедлив
Стоилов: На тази нива футболистите не можаха да покажат футбол
Двамата треньори бяха по-скоро недоволни след поделените точки след дербито между Локо и Ботев. Ето какво споделиха те:
Сашо Станков: Резултатът не е справедлив
Стоилов: На тази нива футболистите не можаха да покажат футбол
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!