Отборът на Локомотив, набор 2003 завърши наравно с градският съперник Ботев в много интересен мач от първенство "Футбол 7".

"Канарчетата" поведоха на маломерното изкуствено игрище на "Лаута още в 5-ата минута. Минути по-късно "смърфовете" възстановиха равенството.

В 30-ата минута "жълто-черните" отново излезнаха напред в резултата, но радостта на гостите бе за кратко, тъй като минута след това "черно-белите" изравниха резултата и фиксираха крайното 2:2.