Неприятни новини за спортно-техническия щаб на Ботев след прегледа на Тодор Неделев от ядрено-магнитен резонас. 
Днес звездата на "канарчетата" мина преглед в клиника в София, а резултатите не са били добри. Талантът е с пукната кост в областта на глезена и ще отсъства за доста дълъг период, научи Plovdiv24.bg
Утре играчът ще лети за Германия, където ще премине втори преглед при немски специалисти. 
В същото време днес "канарчетата" ще направят възстановително занимание на базата в Коматево. Станимир Стоилов събира своите възпитаниците от 16,00 часа.