Комисията, която инспектира днес базата на Ботев в Коматево остана възхитена от това, което футболния клуб е изградил и подписа договора за Акт 16. Това заяви пред Plovdiv24.bg, изпълнителният директор на "канарчетата" Ангел Палийски.
"Комисията мина безпроблемно. Единодушно всички членове на комисията останаха доволни от свършената работа и беше подписан документа за получаването на Акт 16, който очаквам да получи следващата седмица", обяви Ангел Палийски.
Официалното откриване на уникалната базата на "жълто-черните" ще бъде на 18 септември от 11,00 часа.
Ангел Палийски