Започна монтирането на допълнителните трибуни във "Футболен комплекс Ботев 1912", видя днес репортер на Plovdiv24.bg.
Те ще бъдат изградени зад южната врата на централния терен и ще бъдат с капацитет от 750 места.
Припомняме Ви, че заради ремонта на стадион "Христо Ботев" отборът ще доиграе първенството и оставащите срещи за купата на страната в Коматево.
Очаква се новото бижу на Ботев да бъде готово до април 2015-та и "канарчетата" да домакинстват на него през сезон 2015-2016.
Започна монтирането на трибуните във "Футболен комплекс Ботев 1912"
© Plovdiv24.bg