Евентуалният бъдещ мегатрансфер на звездата на Тотнъм Гарет Бейл в Реал Мадрид засега замразява с 48 часа сделката на лондонския клуб с Тодор Неделев от Ботев Пд. От ръководството на "шпорите" са се свързали с шефовете на "канарчетата", за да им съобщят, че ще се забавят с официалната оферта за Неделев.
Очаква се развръзката за трансфера да има в края на седмицата. В момента шефовете на Тотнъм са в напреднали преговори с тима на Флорентино Перес и за Неделев ще се мисли след петък.
Ръководството на Тотнъм все още умува дали, когато купи Неделев, да го прати под наем в Лийдс или някой друг клуб от Чемпиъншип, или да го остави на Колежа до края на сезона. Лондончани искат 20-годишният талант да играе редовно до края на сезона, а в Тотнъм това няма как да стане на този етап.
Източник: в. "Меридиан мач"












Канар от Коматево
на 22.08.2013 г.
Фенове на Тотнъм - " Изобщо не сме впечатлени от видяното в ютуб "!!!
kire
на 22.08.2013 г.
НЕ ЩА В МАДРИД, РЕВНАЛ БЕЙЛ, ИСКАМ В БОТЯВЪ ТАМ НА СЕЛО
for all
на 22.08.2013 г.
Убеден съм, че тази шумотевица около Неделев е силно преекспонирана, като повечето неща около сегашния му клуб! Убеден съм! Не е сериозно да се правят сравнения между Бейл и Тошко! Не е сериозно като аргумент за пречка и забавяне на трансфера му да бъде даван този на Гарет Бейл! Едва ли клуб като Тотнъм ще разчита на парите за Бейл за да плати 15 пъти по-малка сума за скромния българин? Тошко безспорно е футболист с качества, но още е много далеч от истината, а до нея ще му трябва много време и работа! Убеден съм, че има нужния потенциал да стане голяма звезда, но е смешно в момента да го изкарват такава! Така само му се вреди и нищо повече! В същност освен платените медии огромна вина за тази ненужна шумотевица имат от самия клуб БотевЬ! Рекламата е хубаво нещо, но всичко се прави след като стане факт! Преди това обаче, подобни шумотевици са си чиста проба аматьорщина! Много е вероятно и сумата, която е спрягана за трансфера(5 милона паунада) въобще да не отговаря на истината! Това с предварителното и обявяване също е силно грешен и не професионален ход от страна на ръководството на БотевЬ!
Nako_1912
на 22.08.2013 г.
До довечера Гарет Бейл ще подпише с Реал. И да спре най-после тая истерия около Тошко! Каквото и да става - да става, но момчето сигурно едва издържа на това напрежение.
намръщен
на 22.08.2013 г.
Ще му убият развитието на момчето с тази непрекъсната шумотевица около него. Да остава тук до Нова година и да си се класираме за "А-1", а продажба да се осъществи без патардии и крясъци
qcumber
на 22.08.2013 г.
Форевъра е прав, тези неща не се правят така публично. Сега ако все пак решат да го пускат да играе, той самия ще се пази от контузии, щото не дай-си Боже после Кривия как ще го обясни това по телефона на английски?
Eдин отбор
на 22.08.2013 г.
Къв Лийдс, къв Чемпиъншип бе? Нали от първи януари падат ограниченията за работа в Англия, следователно единственото първенство където гарантирано може да е титуляр е тук.
Мунчо -1912-
на 22.08.2013 г.
Размътиха му яко главата на Тошко и това лично мен ме притеснява за представянето му от тук нататък!
Ахил
на 22.08.2013 г.
ЩУТГАРТ-Пловдив!!!!!!!!!!!!
Ахил
на 22.08.2013 г.
Тошко е голям,а Ботев вече е извън границите на държавата и това влудява ненужните,които дори в Пловдив са никои!Така е било и така ще бъде,приказаката за вас приключи,от няколко години сте заели средняшката си позиция в класирането и с повече късмет,там ще си останете.
ЛОШО КУЧЕ
на 22.08.2013 г.
Да побързат, защото касъмпаша също ще отправят официална оферта-изплащане на вноски с фурми, шам и шекерени пръчки.
mitaka69t
на 22.08.2013 г.
ххааххххаааа не мога да спра да се смея ...!!!! хаххахаахаа
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!