Локо изпусна Левски на Герена при младшата
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:43 / 18.03.2013Коментари (3)1893
© LPortala.net
Локомотив бе на крачка да открадне точки от лидера във временното класиране на елитната юношеска група Левски насред стадион "Георги Аспарухов" в столицата. Осем минути преди края на редовното време, футболистите на Васил Кръстев водеха с 0:1 над "сините", но само за три минути, домакините стигнаха до пълен обрат и се поздравиха с победа от 2:1.

Пловдивчани могат да съжаляват и за пропуснатите няколко отлични възможности за голове в противниковата врата, както и за нелепите голове, които получиха в своята. Още в 18-ата минута Георги Митков излезе очи в очи с вратаря Станислав Димитров, но стреля над вратата. В 32-рата минута домакините изпуснаха да изравнят, като няколко минути по-късно техен гол бе отменен заради фаул срещу вратаря Стефан Пендов. В последната атака за полувремето Георги Митков отново изпусна от чиста позиция, като засече от границата на вратарското поле центриране отдясно отново над целта.

Второто полувреме започна с нов пропуск за пловдивчани - този път Никита Десятков не намери рамките на вратата с удар от дъгата на наказателното поле. Логично в 59-ата минута Васил Димитров центрира към Митков, който насочи кълбото към вратата, то мина покрай крака на Амер Алхусеин и влезе в мрежата за 1:0. Сините се втурнаха да изравняват, докато пловдивчани умело се бранеха.

В 72-рата минута обаче след центриране от корнер и поредица от рикушети Деян Иванов стреля към вратата, където играч в "черно-бял" екип не успя да изчисти топката, срещна тялото на съотборник и влезна в мрежата за 1:1. 120 секунди по-късно Иван Дянков стреля към вратата, получи се нов рикушет и кълбото отново се озова в мрежата за пълен обрат на домакините.

Източник: LPortala.net