Треньорът на Ботев Враца Антони Здравков очаква тежък мач, от който врачани да излязат с чест. Той се надява, че добрата игра срещу Левски ще повдигне самочувствието на отбора, но в същото време се притеснява, че футболистите му могат да си вирнат носовете.
- За мен Ботев Пловдив е един от солидните отбори в българското първенство. Тимът показа добри игри през този сезон. Направиха добра селекция. Успяха да се сработят и определено ни чака един мач, който няма да бъде лесен. Както за нас, така и за тях, коментира Здравков. Освен наказаният Николай Маринов, в отбора има и няколко футболисти със здравословни проблеми. Най-сериозно е положението с централния защитник Жайро. Той получи контузия в края на мача с Левски и до този момент все още не е тренирал.
Източник: "7 дни спорт"