Боксьорът Красимир Марински влезе по спешност в болница и ще пропусне турнира "Странджата", който започна вчера в Пловдив. Националът в кат. до 51 кг е в "Пирогов" заради възпаление на лимфните възли в стомаха. Боксьорът на Ботев (Пд) бил свален в клиниката в последния ден от лагера на Белмекен, след като почувствал остри болки. Състоянието на Краси е сериозно.

Петима боксьори от Гамбия също няма да се качат на ринга в Палата №2 на панаира. Африканците не успели да се докопат до визи за България заради завишените критерии в ЕС.

Източник: в. "Стандарт"