В последната контрола на австрийска земя Емил Велев няма да може да използва, освен контузените Христозов и Родригес и заминалия си Кириякидис, така също капитана Здравко Лазаров, който има здравословен проблем и поне няма да започне титуляр. По-вероятно е Здравко въобще да не играе срещу Ал Джаиз.

Мачът е от 19 часа българско време и е в близкото до Шефау градче с името Going am Wilden Kaiser. Съперник ще е катарския Ал Джаиз.

Стартовите 11, с които по всяка вероятност ще започне Локомотив Пловдив - на вратата Йордан Господинов, пред него в защита отдясно наляво Йордан Тодоров, Валери Георгиев, Йоргос Саламастракис и Михаил Венков. В халфовата линия ще започнат Даниел Георгиев, Тодор Тимонов и Даксон да Силва. Тримата в атака са Сержиньо, Тасио Майер и Ели Маркес.

Източник: Gong.bg