Гумите на Светослав Петров бяха нарязани в Пловдив, докато той преговаряше за неустойката си след уволнението му като помощник-треньор на "Ботев".

"Бултрасите" поеха отговорност за акцията и се аргументираха. Светльо дразнел "канарите", пеейки в чест на ЦСКА след "червени" победи. Освен това през 2000 година избрал "Армията" пред Пловдив, а сега нямал право да иска пари за несвършена работа.

"Пълни глупости, никой не съм дразнил. Няма да подавам жалба в МВР. Всеки има право на мнение, ясно е накъде отива държавата, щом го изразяваме по този начин", сподели дългогодишният халф на ЦСКА.

Източник: "Стандарт"