Дербито между Локомотив Пловдив и Локомотив София в "Надежда" се играе без охрана.
Лицензираната охранителна фирма, която е наета от столичния клуб, охранява срещата извън стадион, а не вътре.
Шок! Охранителите в "Надежда" извън стадиона!
© Plovdiv24.bg