Капитанът на Локомотив Пловдив Здравко Лазаров призна, че е нормално да се изпусне дузпа на такава "нива с пясък". Така определи стадиона в "Надежда" електричката.
"Как по друг начин да изпълня дузпата на този терен, който по-скоро е нива с пясък? Недопустимо е да се играе на такива терени. Но какво да се прави, все пак се намираме в България", заяви капитанът на Локомотив Пловдив.












Sveteca 1926
на 08.03.2012 г.
Е то е ясно че ще се намери причина за смешното ти изпълнение на метър и половина над горната греда и то със всичка сила .То като нетрябва да я вкараш ,как по друг начин да я биеш...Миналата година на националният стадион ,на перфектна трева ,как е би ?? Разбира се по същият начин ,то като нямаш желание ,да я вкараш .....Ние вече си знаем ,че трябва ли да се пропуска дузпа изпълнителят си ти ,ще се вкарва ли Златински ще я бии
lauta_hools
на 08.03.2012 г.
Проблема не е във дузпата а в играта ти!!! Точно ти трябваше да поведеш отбора,нали затова те държат в Локото,а ти се скри!!! Ако не ти се играе вече направи път на младите като Йорданов и Маламов!!!
асенчо
на 07.03.2012 г.
ейййй голям си клоун браво
tri4ko
на 07.03.2012 г.
То, който може да бие и да вкарва си го може, който не може - си намира оправдания.
bobtail
на 07.03.2012 г.
Е, как да я изпълни за 2-0 ?
RUSH
на 07.03.2012 г.
поне не дрънкай глупости и децата знаят защо я изпусна
Петичката
на 07.03.2012 г.
Здравко,миналата година на националния,пак срещу Локо Сф,на хубав терен би по същия начин.Не се оправдавай,ами оставяй дузпите на Ицо.И във Варна изпусна.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!