Любимец разгроми резервите на Локо, контролата прекратена
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:29 / 06.10.2011Коментари (31)6126
Втородивизионният Любимец разгроми с 5:1 резервите на Локо в контролна среща. За "черно белите" участие не взеха Флориан Лучини, Здравко Лазаров, Базил дьо Карвальо, Михаил Венков и Христо Златински, който е ангажиран с националния отбор на България.

Още в 16-та минута на срещата, която се игра на к-с Пири в Банско, Любимец откриха чрез юношата на "смърфовете" Игнат Дишлиев. По-късно в 28-та, отстъпения под наем от Локо Карлос Еспиноза изведе сам срещу Стоян Ставрев, Николай Павлов, който покачи на 2:0. В ответната атака пловдивчани върнаха едно попадение чрез Пабло Кампанучи, след като засече с крак центриране от корнер. До почивката Любимец вкара още две попадение. Юношата на Ботев Илиян Йорданов покачи на 3:1, а минута преди края на полувремето Емил Петков от дузпа вкара за 4:1.

През втората част падна само едно попадение в двубоя. В 49-та минута капитанът на Любимец Емил Петков вкара от пряк свободен за крайното 5:1.

В 65-ата минута отборът на Локомотив напусна терена и главния съдия Драган Стойков прекрати срещата. Очаквайте по-късно подробности в Plovdiv24.bg.