Новото попълнение на Локо Милош Релич бе пуснат от ръководството на "черно белите" в кратка почивка. 
Нападателят се прибра в Сърбия за да вземе от родния си град удостоверение за съдимост, което е изискване на имиграционните власти в България при издаването на работна виза.
Сърбинът ще поднови тренировки с отбора в началото на другата седмица.