Нападателят Руй Ферейра пристигна късно снощи в България. 20-годишният юноша на Бенфика, който се е подвизавал още за португалския Ещрела и испанския Сарагоса Б ще изкара пробен период при "черно белите" и ако бъде одобрен ще бъде привлечен в отбора.
Португалецът ще бъде днес в ложите на стадион "Локомотив" в Пловдив и ще изгледа "железничарското" дерби между Локомоти Пд и Локомотив Сф.












4au6
на 14.08.2011 г.
Сигурно е световен шампион при 12 годишните. Щом е избран за нашето първенство и отбора на Коко тоз момък е изпълнил детската си мечта. Сега ще позира гордо и екипа, а после ще участва в клип на шефката.
mir000
на 13.08.2011 г.
той ако добър само в България ще дойде да играе понеже в португалия няма пари във футбола :)))) сигурно му е мечта да играе в България и още по голяма в локо :)))
NOKIA
на 13.08.2011 г.
Дано да хване окото на ръководсвото и остане ако е КА4ЕСТВЕН ако не вън САМО ЛОКОООООО И ВОДКА ДО ГРОБ
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!