Административният директор на Локомотив Атанас Узунов коментира назначаването на рефера Станислав Тодоров от БФС за съботния мач от първия кръг на "А" група на пловдивчани с Лудогорец.
"В съдийството си има качество, психика и правила кой на кого трябва да свири. Много е трудно да си от един регион и да свириш както трябва на отбор от същия регион. Трябва да си голямо перде, за да свириш безпристрастно на такъв отбор. Всички рефери ходят на семинари. Аз съм убеден, че те са репетирали тази ситуация много пъти. Има един закон в съдийството - преброй до 1, 2, 3 и чак след това вдигни флага. Ако имате камера зад вратата, ще видите, че Базил при гола е на поне 10 метра встрани от Здравко'', каза пред Канал 3 Узунов.












agnus dei
на 08.08.2011 г.
Ако Локото играеше целия мач, както игра през второто полувреме, резултатът щеше да бъде най-малко 2:0 в негова полза, но ако бяха оставили делиорманлиите да играят и през второто полувреме така, както играха през първото полувреме, на наш'те не им мърдаше загубата с един-два гола. А за гола от засада - Базил безспорно беше в засада, но не и голмайсторът Здравко; въпросът е: кога страничният рефер вдигна флага - преди или след гола (защото преди гола не можеше да се прецени кой от двамата ще се възползва от ситуацията и тогава засадата би била "справедлива")...
khan krum
на 08.08.2011 г.
На мен не ми е ясно защо нашите през първото полувреме изпълняваха защитна тактика и чак през второто показаха на какво са способни?! Когато имаш високи цели, нищо не може да те спре - ни съдии, ни "проекти" като "Делиорманлъ", ни БФС! Segui il tuo corso e lascia dir la gente! Следвай своя път и остави хората да си говорят!
канар -57
на 08.08.2011 г.
Узунов бягай на психиатър Престани да говориш глупости Помниш ли миналата година как хвана съдиите да свирят за Локо срещу юношите на Ботев Безсрамник и нагъл си Узунов
Филипопoлис
на 08.08.2011 г.
Все едно....бяхме там - пяхме мощно, те се стараха доста, но трябваше да играят в атака по-рано, за да вкараме не 1 отменен, а 3 реални гола... а отбора с 5 1/2 фена /Локо София/ ще ги отнесем.
LAUTA WARRIOR
на 08.08.2011 г.
Гледаме напред всички видяха взеха ни точките но най важното че напълнихме тази селска клетка на дистанция 1000 км от Пловдив това е радостното всеки който има възможност да е на лаута на 13 трябва да бием участника от лига европа ! Винаги с вас
stevo
на 08.08.2011 г.
А ти навремето как свиреше пловдивското дерби.??? А после в кой отбор отиде???? Сега виждаш , че е много лошо , но се сети ТИ какво правеше!!!!!
loko_1936_plovdiv
на 08.08.2011 г.
Съдийте ни взеха 2 точки , вече трябва да се забрави този мач.. От тук нататък трябва да мислим само за мача с Локо Сф , че на тях лично имаме тъпкано да им го връщаме .. Само Локо !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!