ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (22)
Колоездачите на "Цар Симеон" целят още медали от държавното първенство на писта
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:00 / 21.07.2011Коментари (0)525
©
Пловдивският колоездачен клуб "Цар Симеон 1898" отново се e прицелил в медалите от държавнитe лично-отборни първенства на писта за юноши старша възраст и мъже, които започват в София днес. Бегачите на "царския" тим тръгнаха за поредното си важно състезание с високи амбиции.

Пистовият шампионат ще събере на столичния колодрум "Сердика" най-добрите пистаджии от всички колоездачни клубове в страната, защото е един от най-важните стартова от спортния календар на Българския колоездачен съюз.

Държавните лично-отборни първенства на писта при юношите старша възраст и при мъжете ще бъдат в продължение на два дни - на 21 и 22 юли.

Юноши старша възраст започват стартовете си на 21 юли от 9, 30 часа сутринта с дисциплините: 200 метра летящ старт, 3000 метра индивидуално преследване, бързина 4 х 2 и 4000 метра отборно преследване.

От 17,30 часа е квалификацията в дисциплината италианско преследване, а веднага след нея ще се проведе финалът на 3000 метра отборно преследване и сериите за 3-4 място, както и сериите на бързина за разпределение на местата от 1-во до 4-то и 5-8 място. Следват дисциплината 1000 метра от място и дисциплината скрач.

На 21 юли от 9, 30 часа един след друг са финалите за бързина и отборното преследване. След тях са другите два финала - италианско преследване и издръжливост по точки.
Пистовият шампионат при мъжете пък е предвиден също в рамките на два състезателни дни - на 21и 22 юли.

На 21 юли от 18 часа е дисциплината 200 метра, после следват летящият старт, индивидуалното преследване на 4000 метра, 1000 метра от място и 4000 метра отборно преследване - квалификации.

На 22-ри от 9,30 часа най-добрите ни пистаджии при мъжете ще спорят за медалите в дисциплината бързина, като една след друга са сериите за разпределение от 1-во до 4-то място и за 5-8 място. Слeдват дисциплините 4000 метра отборно преследване и скрач.

От 18,30 часа един след друг са финалите при мъжете за бързина и дисциплината италианско преследване. Следва финалът на издръжливост по точки, която дисциплина ще закрие мъжкото първенството.

В републиканските пистови шампионати заявки за участие са подали почти всички колоездачни клубове в България, които ще пристигнат в София с най-добрите свои състезатели.







Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
На Локо Пловдив му гарантираха поне бараж срещу четвъртия в Б група
Карлос Насар разкри пред "Фокус": На 17 също щях да съм олимпийски шампион
Гонзо: Ще вземем най-правилното решение да играят българи! Разбира се, че ще бъда на финала
Марица U18 стартира националните финали, съперници са три столични отбора
Игра 2 години в Локо, а сега може да се върне на "Лаута" за съдбоносен бараж
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: