Днес на заседание на Министерски съвет (МС) присъстваха обласният управител на Пловдив Иван Тотев, заедно административният директор на "Локомотив" Атанас Узунов и спортно-техническия директор на Ботев Марин Бакалов, научи Plovdiv24.bg.
По време на заседанието на МС е взето решение за отпускане на целеви средства за реконструкция на спортни съоръжения в Пловдив. Финансирането на на стойност над 2 млн. лв.
Отпуснаха 2-та милиона за пловдивските стадиони
© Plovdiv24.bg
Марин Бакалов
Атанас Узунов
Иван Тотев