Собственикът на ПИМК - Илиян Филипов, продължи с публикациите в социалните мрежи във връзка с бъдещето на Ботев (Пловдив).

В днешния ден бизнесменът остана без думи, след позицията на ръководството на клуба.

"Днес няма какво да кажа!", написа Илиян Филипов във Facebook.

В същото време, декларацията на "жълто-черните" директори предизвика вълна от негативни коментари по адрес на шефовете на клуба.

Привържениците на "канарчетата" не скриват яростта си от поведението на ръководството, като в социалните мрежи има десетки изказвания срещу изявлението.

В момента Ботев (Пловдив) се ръководи от съвет на директорите, съставен от Антон Зингаревич, Александър Ослан и Слави Микински, както и изпълнителен директор в лицето на Алексей Киричек.