Юношите на Ботев (Пловдив) не успяха да спечелят Купата на БФС в своята възраст. Малките "канарчета" загубиха от Лудогорец U14 с 1:3 във финалния двубой, който се игра на стадион "Ивайло" във Велико Търново.
Разградчани вкараха два гола още през първата част, дело на Николай Тодоров с удар от дистанция в 20-тата минута и на Румен Джепков.
В началото на втората част младите "канарчета" се възползваха от отсъдена дузпа да върнат един гол, реализиран след 53 минути игра. Автор на попадението бе Иван Бичовски.
В последната 70-а минута Лудогорец реши окончателно мача с нов гол, отбелязан от Александър Димитров.
















Plovdiv19261926
на 16.05.2025 г.
Не го е изгубил, а не им го подариха, както правят батковците на Лудогорец!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!