Втори пореден мач на Марица (Пловдив) бе отложен заради дъжд. След като предвиденото за миналия уикенд градско дерби със Спартак бе отложено по настояване на двата клуба, сега "жълто-сините" ще почиват и днес.
Те трябваше да приемат Ямбол в дербито от междинния 27-и кръг на Трета лига - Югоизточна група.
Срещата се отлага поради наводнен терен, в следствие от продължителните валежи, уточниха от ръководството на Марица. Този път обаче има ясна дата за провеждането на мача и тя е 23 април.
Все още не е ясно кога Зоналният съвет на БФС - Пловдив ще насрочи и отложеното дерби между Спартак и Марица.