Футболистите на Локомотив направиха последна тренировка, преди утрешния мач срещу Славия, видя репортер на Plovdiv24.bg.
Всички футболисти взеха участие в днешното занимание на отбора, което беше проведено от триото на отбора Неделчо Матушев, Бранко Милованович и Саша Николич. Единствено Димитри Дюранд и Илиян Марчев тренираха индивидуално. Тренировката на тима изгледа и собственика на клуба Константин Динев.
Мачът срещу столичани, ще пропусне дефанзивния халф Любомир Витанов, който ще изтърпи наказание от 1 мач, заради натрупани жълти картони.
Двубоят срещу Славия е утре от 15 часа, на стадион "Локомотив" в парк Лаута.
Константин Динев
Неделчо Матушев