Отборът на Ботев пристигна първи на стадион "Локомотив" за днешното дерби на Пловдив.

"Жълто-черните" изпревариха своите домакини и акостираха на "Лаута" близо два часа преди първия съдийски сигнал.

Феновете на Локомотив са издигнали интересен транспарант над сектора за бултрасите.

"Пловдив е само черно-бял", гласи плакатът, който е закачен на козирката над гостуващия сектор.

"Баща на син предава безкрайната съдба!", пък гласи огромен надпис на Трибуна Бесика.