Треньорът на Локомотив Пловдив Любослав Пенев изрази недоволството си от играта на отбора през първото полувреме при победата над Септември с 3:0 в 6-ия кръг на Първа лига. Специалистът призна за очаквания трансфер на Мичи Нтело в Швейцария.
Ето какво каза наставникът на черно-белите след края на мача в столичния квартал "Надежда":
Победихме, взехме важни 3 точки срещу отбор, който беше страхотно амбициран да спечели първи точки в първенството.
Слабо първо полувреме, много апатични. Второто вече беше различно. Искам да я има тази динамика. И съвсем логично дойдоха головете.
Трябва да сме спокойни, вървим в добра посока. Основната ни задача е да формираме младите футболисти и да играем добър футбол. Непрекъснато коментираме това - психология, психология, манталитет...
Не съм говорил много на почивката. Казах им 3-4 конкретни неща, с които да променим поведението си.
Мичи Нтело вече е в Швейцария. Работим по въпроса за нови попълнения. Оглеждаме се внимателно.












спортклуб
на 26.08.2024 г.
Любо стига с тая правилна посока. Играта ни е на ниво В група, ай да не си говорим измишльотини от 101 балона. Вземете се стегнете и ги научете тия футболисти че трябва тичане, а не мачкане на топката и грешни подавания.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!