Положението в легендарния футболен клуб Марица става все по-сериозно. "Жълто-сините" пуснаха съобщение, че са платили тока и водата благодарение на дарения.

От родния клуб на Христо Стоичков допълниха, че вече е наличен и нов метод за изпращане на средства.

Ето и пълното съобщение:

Благодарим на всички хора с големи сърца, които се включиха в кампанията за набиране на средства за Марица!

С тях ще бъдат платени електроенергията и водата на стадиона за последния месец.

Вече е наличен още един начин, по който можете да помогнете на клуба.